در سریال بریکینگ بد، آخرین بار پینکمن را در حالی دیدیم که به سمت محلی نامشخص حرکت رانندگی می‌کرد. ممکن بخش «ال کامینو» در عنوان فیلم که به معنی «راه» است به همین موضوع پیدا کردن جسی اشاره داشته باشد. هر چند احتمال دو پهلو بودن عنوان بیشتر است! در این صورت ممکن است منظور ماشین شورلت ال کامینو باشد که احتمالا نقش مهمی در فیلم دارد. چون این دقیقاً همان ماشینی است که جسی در آخرین قسمت سوار آن می‌شود!

به نظر می‌رسد نتفلیکس در رقابت شدید با دیزنی پلاس است. به‌خصوص که انتشار تیزر از سوی نتفلیکس دقیقا یک روز بعد از آن که دیزنی پلاس سریال‌هایش را معرفی کرد، اتفاق افتاده و این نمی‌تواند صرفا اتفاق باشد. به هر حال حقیقت مسلم این است که این روزها غول‌های سرویس‌های استریمینگ حسابی به جان هم افتاده‌اند و ما در این میان با انبوهی از خبرهای مختلف فیلم و سریال احاطه شده‌ایم و تقریباً هر خبر دیگری در میان خبرهای جدید سیما گم می‌شود!

فعلا فقط نام آرون پال و چارلز بیکر در فیلم بریکینگ بد دیده می‌شود و مشخص نیست چه افراد دیگری در این سریال حضور دارند.  از آن جا که کاراکتر والتر وایت (با بازی برایان کرانستون) در آخرین قسمت از سریال بریکینگ بد کشته شد، نمی‌توان امید زیادی برای بازگشت او بر روی صحنه داشت. ولی شاید در فلش بک‌هایی در این فیلم، دوباره والتر وایت را ببینیم. اگر هم این‌طور نباشد، امیدوارم جسی حداقل اسم والتر را به زبان بیاورد! این حداقل انتظار طرفداران خواهد بود که به نظر می‌رسد حتما رعایت شود.